UEFA je donela odluku da smanji kaznu Crvenoj zvezdi, pošto joj je prvobitno smanjila kapacitet tribina za meč sa Lajpcigom.
Šampion Srbije je kažnjen zbog diskriminatornog ponašanja navijača na meču protiv Jang Bojsa, pa je bila odluka da se smanji kapacitet za 10.000 gledalaca i da klub plati zbirno od 62.000 evra zbog rasističkih ispada i zakrčenih prolaza na tribinama.
EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 10 POKLON WIN&GO RUNDI potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.
Rukovodstvo je uložilo žalbu na odluku UEFA, koja je delimično usvojena i preinačena.
Epilog je sledeći – kapacitet tribina će biti smanjen za 5.000 mesta i Zvezda će platiti 40.000 evra.
Crvena zvezda dočekuje Lajpcig u utorak od 21 čas.
Bonus video:



djuradj
Jednostavno Uefa ne prasta Zvezdi,samo ih kaznjavaju
andrija
Ovo Zvezdi ne treba,ali Uefa mora da kazni Zvezdu
iris
To je prihvatljivo,ionako ne bi bila puna Marakana.