UŽIVO: Crvena Zvezda - IMT

Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju IMT (19.00, TV Arena sport) u meču 28. kola Superlige Srbije.

Izabranici Vladana Milojevića nalaze se na prvoj poziciji sa četiri boda više od Partizana, dok je IMT u donjem delu tabele posle nešto lošeg starta prolećnog dela.

SPREMI SE ZA BESPLATNU ZABAVU: Preuzmi BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 100 FREEBET-OVA na Super Heli igri – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.

Sva dešavanja sa meča pratite uživo uz “lajv-blog”.

Kraj utakmice – 2:0.

85. minut – Knežević šutira snažno, ali malo iznad prečke! Bio je to prvi kontakt sa loptom talentovanog veziste.

76. minut – Sjajna akcija crveno-belih, ali na semaforu ostaje 2:0. Olajinka je lucidno uposlio Mimovića, a mladi desni bek je fantastično centrirao u punom trkom. Na loptu je naletao Uroš Sremčević. Pokušao je glavom napadač rođen 2006. godine, ali nije bio dovoljno precizan.

72. minut – Na drugoj strani je Ivanić šutirao iz okreta, u padu, ali lako je to pokupio Knežević.

71. minut – Radočaj je izašao sam pred Glazera, ali očajno je šutirao. Sporo i tromo izgledao je pokušaj omalenog krilnog napadača.

67. minut – Penala ipak neće biti! Nakon intervencije iz VAR sobe sudija Milanović je otrčao da pogleda snimak i zatim promenio odluku. Ruka je bila u prirodnom položaju kada je došlo do kontakta sa loptom.

63. minut – Penal za Crvenu zvezdu! Šutirao je Marko Stamenić, a lopta je u ruku pogodila Krstića.

Ritam igre je opao u poslednjim minutima, ali crveno-beli drže sve u svojim rukama.

50. minut – Kakva odbrana Omrija Glazera! Radočaj je ostao usamljen na pet metara od gola, poslužen je kao na tacni, ali Izrealac fenomenalno brani!

48. minut – GOL! Milan Rodić pogađa sa ivice kaznenog prostora! Zvezda duplira prednost! Levi bek je sjajno šutirao levom nogom.

Nadoknade nije bilo – kraj prvog poluvremena. Jedini pogodak u dosadašnjem delu susreta delo je Jovana Šljivića u četvrtom minutu.

34. minut – Šljivić šutira nisko, po zemlji, Knežević još jednom na pravom mestu. IMT nije došao samo da se brani, ali retko su u prilici da prenesu loptu na Zvezdinu polovinu zbog visokog presinga domaćih.

25. minut – Delević je pogrešio, a to je odmah iskoristio Žan Filip Kraso. Spretni ofanzivac se poigrao sa defanzivcima rivala, ušao u priliku da uputi udarac, ali Knežević je intervenisao i zaustavio šut reprezentativca Obale Slonovače.

22. minut – Lutovac je centrirao sa desnog boka, a Radočaj se snašao u gužvi i šutirao direktno u ruke Glazeru.

18. minut – Uroš Spajić šutirao preko gola sa oko 30 metara udaljenosti. Zvezda je tim koji se pita na terenu. Crveno-beli napadaju u kontinuitetu, dok Traktoristi svoju priliku vrebaju iz kontranapada.

8. minut – Kijevčanin je snažno šutirao, ali Omri Glazer je bio fokusiran.

4. minut – GOL! Jovan Šljivić je maestralno završio akciju. Primio je loptu na levom boku šesnaesterca, pobegao jednom čuvaru, dok se drugog oslobodio spretnim driblingom i zatim precizno šutirao u dalji ugao.

2. minut – Mirko Ivanić je oprobao šut sa distance. Primio je lovu na ivici kaznenog prostora i šutirao visoko u dalji ugao, ali golman Knežević je pravovremeno intervenisao.

Utakmica je upravo počela.

Treneri oba sastava, Vladan Milojević i Nebojša Jandrić, izabrali su startnih 11.

Crvena zvezda: Glazer – Mimović, Spajić, Điga, Rodić – Kanga, Hvan– Olajinka, Ivanić, Šljivić– Kraso.

IMT: Knežević – Lutovac, Lambulić, Delević, Džinović – Bastaja, Kijevčanin – Krstić, Radočaj, Terzić – M.Luković.

Drastične promene na Marakani za samo tri meseca: Zašto Bahar “zavidi” Milojeviću i kakav problem ima Kraso?