Vest Hemu poništena tri gola za remi protiv Aston Vile

Vest Hem je dočekao Aston Vilu u 29. kolu Premijer lige. Čekićari su na ovom meču imali čak tri poništena gola, od kojih sigurno najviše boli onaj u nadoknadi vremena zbog čega je meč završen bez pobednika (1:1).

Početak meča kao i veći deo prvog poluvremena nije obilovao šansama. Bez golova je bilo sve do 28. minuta meča kada su Čekićari uspeli da dođu u vođstvo.

Kufal je poslao centaršut koji je glavom dočekao Antonio i poslao loptu u mrežu rivala za 1:0.

Do kraja prvog poluvremena Vest Hem je uspeo da duplira prednost preko Kudusa, čiji je pogodak posle pregledanja snimka poništen usled ofsajda.

Isti scenario viđen je i početkom drugog poluvremena kada je Antonio ponovo uspeo da se upiše u strelce, ali je bio u nedozvoljenoj poziciji.

Ponovo je usledio nešto mirniji period igre, koji je ovog puta prekinula Aston Vila. Igrao se 79. minut meča kada je Dijabi pronašao Zaniola, a ovaj pogodio za izjednačenje.

Oba tima su čuvala nerešen rezultat do samog kraja meča, da bi u nadoknadi vremena Mavropanos bio na pravom mestu i zakucao loptu u mrežu gostiju, ali je ponovo pogodak poništen usled ofsajda.

Posle remija Aston Vila je četvrta na tabeli sa 56 bodova, dok je Vest Hem sedmi sa 44 osvojenih bodova.