Uz Lamina Jamala nesumnjivo je najvažniji šraf u ekipi Luisa De la Fuentea. Niko Vilijams, iako već nekoliko godina na velikoj sceni najveće je otkrovenje Evropskog prvenstva u Nemačkoj. Dovoljno da zaintrigira “udvarače”, neke od najvećih klubova u Evropi. Nedovoljno da razmotri odlazak iz Baskije.
Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 5.000 RSD bonusa
Naime, uprkos tome što ni pre EP nije bio anonimus, s obzirom da već dve godine pruža odlične partije u La ligi, učinjenim na utakmicama protiv Hrvatske i Italije mlađi od braće Vilijams našao se u centru pažnje fudbalske javnosti.
Pohvale na njegov, ali i račun 16-godišnjeg Jamala u proteklim danima “pljušte” po društvenim mrežama i novinskim tekstovima, pa i ne čudi da je Vilijams upitan i da li možda razmišlja o odlasku iz Atletik Bilbaa u veći klub naredne sezone.
„Potpisao sam novi ugovor sa Bilbaom pre nekoliko nedelja, osećam se veoma srećno tamo. Veoma je čudno da dobijam pitanja vezana za moju budućnost sada. Veoma sam srećan tu gde jesam“, rekao je 21-godišnji napadač za “La1”.
Bonus video:



Momcilo
Kako bi voleo da ga vidim u Barsi jer ocigledno on i Yamal fantasticno se dopunjavaju
Ivan Banjac
Samo je pitanje do kad ce ostati jer kad uleti prava ponuda ide on i nece se pitati mnogo
Goran Munic
Injake Wiliams je odlican fudbaler,i za njega je bolje da ostane jos malo u Bilbau
jelenamilosevic540
Pitanje koliko ce moci Bilbao da ga zadrzi tamo iskreno
kluka4002
Dobro je odlucio mlad je igrač u sredini je gde lepo napreduje i razvija se ima vremena kroz koju sezonu dok sazri pa nek ide gde želi l