Stara adresa, nova vizija - vratio se Vladimir Lučić

Vratio se Vladimir Lučić na mesto gde je svoje ime ucrtao na fudbalsku mapu Srbije. Kao što je najavljeno, IMT je postigao dogovor sa brzonogim fudbalerom.

Krilni napadač Crvene zvezde je stigao na šestomesčenu pozajmicu, saopštio je klub sa Novog Beograda.

Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!

Višemesečna pauza je iza mladog asa, koji je prethodne sezone nastupao za crveno-bele u Ligi šampiona. U pitanju je neugodna povreda kolena, od koje se oporavio i počeo da trenira sa ekipom.

Zvezda je zbog velike konkurencije na poziciji “krila” odlučila da do zime pošalje lucidnog driblera na mesto uspeha, gde je u prvom mandatu odigrao 72 meča, postigao 15 golova i upisao 16 asistencija.

“Lepo je uvek vratiti se u moj IMT. Fantastične trenutke sam imao ovde, nadam se da ću sada uspeti da ostvarim još bolje rezultate sa klubom. Promenila se vizija, sada je klub standardni superligaš i veoma sam srećan što sam ponovo ovde”, rekao je Vladimir Lučić.

Bonus video:

3 Komentara

    Valjda ce povratiti svoju formu u Traktoristima

    Nema druge nego da naporno radi, da mu se nedesi da ostane duže od 6 meeci

    Dosta iskustva sad već ima ,mnogo je dobar igrač nema mesfa u Zvezdu ali ivde može pokazati mnogo

Postavi odgovor