Voša se primakla, ali Partizan ostao drugi i posle derbija

Poraz Partizana u 179. večitom derbiju otvorio je Vojvodini priliku da eventualnim trijumfom na “Karađorđu” večeras preskoči crno-bele u trci za naslov vicešampiona.

Ipak – preživeo je Železničar nalete Stare dame i otkinuo bod u Novom Sadu (0:0).

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Podelom plena primakla se Voša na minus jedan, ali i dalje minimalno zaostaje za direktnim oponentom koji takođe cilja plasman u kvalifikacije za Ligu Evrope.

Bio je domaćin konkrentiji rival na severu naše zemlje, a u centru pažnje na obe strane terena istakli su se golmani.

Iskusni Rosić i Popović nanizali su po nekoliko izvanrednih bravura, što je uticalo da mreže ostanu mirne.

Prvi su zapretili Pančevci, kada je Pirgić gađao direktno u rašlje, ali je Dragan Rosić u prepoznatljivom maniru sprečio siguran gol.

Zorana Popovića je na drugom delu terena najviše namučio Njegoš Petrović. U dva navrata pucao je kao iz topa kapiten Vojvodine, ali nekadašnji član Crvene zvezde bio je na visini zadatka kao u većini prilika ove sezone.

Standings provided by Sofascore

Bonus video:

0 Komentar

    Manje više nije ni bitno ko će biti tu drugi ko će biti 3.

    Ne znam kako misli da se dokopaju drugog mesta kada prosipaju bodove gde treba da pobede bez većih muka i problema

    Mislim da neće do kraja prvenstva proći Partizan i da ce Partizan zadržati drugu poziciju

    Džabe poraz Partizana kada Vojvodina ne može da pobedi Kada je najpotrebnije

Postavi odgovor