Ne zaboravljajaju Marka Momčilovića u Rumuniji. I pre nekoliko dana je razgovarao za tamošnje medije, a sada je dao novi intervju za “Digisport” i osvrnuo se na dešavanja sa kojima se suočavao u FCSB-u. Naravno, u glavnoj ulozi je čuveni Điđi Bekali.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
“Znate kakav je… Kada mi je isticao ugovor sa FCSB-om, pričao je da ne mogu više da igram. Zatvorio mi je vrata svuda u Rumuniji, jer ga svi slušaju. Teško je sa njim naći zajednički jezik. Na početku nismo imali probleme, ali… Kada dobro igraš – ne dira te. Ako nemaš sreće i sediš na klupi, odmah počne da te nervira. Lično sam tek u poslednjoj godini imao probleme sa njim. Do tada je sve bilo u redu. Tako da – nisam kriv za odlazak iz FCSB-a”, rekao je Momčilović i nadovezao se:
“S obzirom na to da sam posle odlaska odigrao više od 100 utakmica, jasno govori da Bekali nije bio u pravu. Sećam se svog poslednjeg meča za FCSB. Bio je to susret sa Klužom, prethodno sam imao pauzu od šest, sedam meseci. Na poluvremenu sam izašao i to je to. Tu je Bekali odlučio da želi da me se reši.”
Istakao je i da mu je krivo zbog toga što nikada nije debitovao za nacionalnu selekciju Srbije.
“Jedino za čim žalim u karijeri je to što nisam igrao za reprezentaciju Srbije. Sve drugo je bilo kako treba”, kaže Momčilović, koji je sada jedan od trener u Dubočici.
BONUS VIDEO:



srna
Marko Momčilović otvara iskreno temu svoje karijere i jasno kaže da mu najviše žao što nikada nije zaigrao za Srbiju, što je razumljivo za svakog profesionalnog igrača koji ima ambicije reprezentacije
katarina
Momčilović kaže da je situacija bila dobra dok je igrao dobro, ali da su problemi počeli kada je izgubio mesto u timu, što pokazuje koliko je konstantan rad važan u profesionalnom fudbalu.