Zbiljić o neminovnoj privatizaciji: Mi smo spremni da od Vojvodine napravimo Mančester siti

Gostovao je Dragoljub Zbiljić, predsednik Vojvodine na TV Prva i govorio o onome što srpski fudbal očekuje u najskorijem mogućem periodu.

A to je privatizacija.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

“Iskoristiću priliku da napomenem da od 2035. godine ukoliko se utvrdi od strane UEFA da država finansira, direktno ili indirektno, bilo koji fudbalski klub, on ne može da učestvuje u evropskom takmičenju. Imamo od danas do 2035. godine vremena da sprovedemo privatizaciju, u obliku u kojem želimo. Očekujem reakciju Vlade Republike Srbije o toj temi, da se spremimo. Javni apel je da idemo u privatizaciju i da se spremimo za to”, rekao je Zbiljić i dodao:

“Ako je Vojvodina spremna, hajde da rešimo to. Ovaj klub je spreman. Novi Sad je grad sa najjačom privredom u Srbiji. Nas desetak može da kupi Vojvodinu i od nje da napravi Mančester Siti. Ja bih da to uradi i privreda Niša, Kruševca, Kragujevca. Kragujevac je najspremniji, ali nam treba zakon”, podvukao je prvi čovek Vojvodine.

BONUS VIDEO:

0 Komentar

    Verujem da je samo pitanje trenutka Kada će se uraditi pošto jedino tako fudbal može kod nas da napreduje

    Iskreno nadam se da će se ovo desiti u Srbiji što pre jer mnogo se ulaže u fudbal a nema napretka

    Verujem da će baš svi da napravite od njih Manchester

    Nemojte baš Manchester City dajte neki ozbiljni klub poput realmadrid

Postavi odgovor