Živković nastavio da rešeta za PAOK, Jovetić upisao prvenac u crveno-belom dresu (VIDEO)

Andrija Živković bio je strelac novog, već 6. pogotka od starta sezone u Grčkoj u pobedi PAOK-a nad Janinom 3:1.

Klub iz Soluna je upisao treću pobedu u pet utakmica i u pravom trenutku prekinuo mini krizu rezultata (dva vezana remija sa Arisom i OFI-jem).

PAOK je poveo u 4. minutu golom Konsantinelijasa a domaćin je odgovorio u 25. minutu.

Ipak, strelac prvog pogotka na meču je do isteka prvih 45 minuta ponovo doveo PAOK u vođstvo.

Živković je prvo poluvreme i 15 minuta u nastavku presedeo na klupi nakon čega je zamenio Despodova, a 20 minuta kasnije i stavio pečat na meč.

Preciznim udarcem zdesno iskosa matirao je golmana Janine za konačnih 3:1.

Tokom proslave gola umalo da dođe do tuče između srpskog reprezentativca i domaćih igrača ali je situacija brzom reakcijom smirena.

Iste večeri lider grčkog prvenstva, Olimpijakos rutinski je savladao Kisiju 4:0, a prvenac u dresu crveno-belih iz Atine postigao je Stevan Jovetić u 64. minutu sa bele tačke.

U porazu od Olimpijakosa za Kifisiju je debitovao doskorašnji defanzivac Crvene zvezde, Marko Gobeljić, ali neće po dobrom pamtiti prve minute u novom timu…

Olimpijakos je posle pet kola lider sa 13 bodova i gol-razlikom 15:1, dok PAOK ima tri boda manje i trenutno je drugoplasiran.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.