Andrija Živković u odličnoj formi, dva gola u pobedi PAOK-a (VIDEO)

Reprezentativac Srbije Andrija Živković je potvrdio da je u “životnoj formi”, pošto je i večeras postigao dva pogotka.

Njegov PAOK je savladao Asterasa sa 3:0 u okviru prvog kola grčkog šampionata, a bivšem fudbaleru Partizana je došao do četvrtog pogotka ove sezone, a upisao je i jednu asistenciju na 5 odigranih mečeva.

Prvo je Tomas Murg na asistenciju Stefana Švaba pogodio i doveo crno-bele u vođstvo, da bi se u drugom poluvremenu srpski reprezentativac upisao u strelce. Živković je pogodio u 54. i 59. minutu i tako srušio ekipu koju sa klupe predvodi srpski stručnjak Milan Rastavac.

To isto uradio je pre samo tri dana, dva gola postigao i protiv Hajduka iz Splita u kvalifikacijama za Ligu konferencije.

Reprezentativac Srbije je u sjajnoj formi i postao je jedan od najboljih igrača PAOKA ove sezone.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije