Zvezda prodala fudbalera za pola miliona evra!

Crvena zvezda je završila još jedan posao u zimskom prelaznom roku!

Klub sa Marakane je prodao Ibrahima Mustafu za 500.000 evra, prenosi Nova.

Ofanzivani vezista prelazi u redove austrijskog LASK, gde će potpisati višegodišnji ugovor.

Zvezda će sigurno zaraditi pola miliona evra, a može da ostvari dodatan profit od 100.000 evra kroz određene bonuse, kao i 15 posto od naredne prodaje.

NOVI PAZAR ZVEZDA 153
Foto: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

Mustafa je na Marakanu stigao 2020. godine, igrao za omladinice Zvezde, a onda se kalio na pozajmicama u Grafičaru, Zlatiboru, Radničkom iz Sremske Mitrovice i Novom Pazaru.

Delovalo je kako će imati više prostora ove sezone i da će postati standardan član Zvezdinog tima, ali nije uspeo u tome.

Odigrao je 12 utakmica u Superligi i podelio dve asistencije.

Bonus video:

5 Komentara

    Zvezda bi trebala tako da se otarasi svih igrača koje je nakupila a koji nisu pokazali kvalitet da uđu u prvu postavu

    Ako se već nije iskazao bolje je što su ga prodali tako da i kasnije imaju finansijske koristi od njega

    Ispade da mu je nakon igranja u EurAfrika dolazaku Zvezdu bila dobra odskočna daska za dalju karijeru

    Pametan potez Zvezde,resila se balasta ,a sa druge strane dosla i do znacajnih prihoda!!!

    Nisu ga prodali otarasili su ga se nije se snašao nikako i samo je teret klubu realno gledano

Postavi odgovor