"Ako Denver ne prođe Minesotu, nešto mora da se kaže o Jokiću"

Pol Pirs nije imao dilemu – verovao je da će šampion Zapada postati Denver. Realnost je donela dijametralno suprotnu situaciju, pa se sada Nagetsi nalaze na pragu eliminacije, pošto gube 3:1 u seriji, a noć između ponedeljka i utorka će doneti odgovor na pitanje da li ekipa Nikole Jokića ima snage da proba da dođe do preokreta.

Iako drastično oslabljena zbog povreda Dontea Divinćenca i Entonija Edvardsa, ekipa Minesote je iznenadila kompletnu košarkašku planetu. Tim povodom se ponovo oglasio Pirs, koji je se prilično iznenadio.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Uprkos rezultatu, nastavlja da veruje u Denverov tim, koji ispred sebe težak put do naredne runde.

„Šokiran sam – zapravo sam izabrao Denver da izađe kao pobednik sa celog Zapada, po načinu na koji su završili sezonu. Ova poslednja utakmica… to me je baš iznerviralo: kada izgubiš Divinćenca, kada izgubiš Edvardsa, tu utakmicu moraš da dobiješ. Razumem, imali su neke neverovatne partije Dosunmua, a Rudi igra izuzetnu odbranu, ali kao što sam rekao – na putu do šampionata trebaće ti i malo sreće, ovo je prilika. I dalje mislim da bi Denver trebalo da dobije ovu seriju bez Divinćenca – to je maltene 50 poena koje Minnesota gubi iz svoje postave. Ako Denver izgubi ovu seriju, koliko god pričamo o Broniju, Kevinu Durentu, Stefu Kariju, nešto mora da se kaže i za Džokera ako tvrdimo da je najbolji igrač u ligi”, rekao je Pirs u podkastu NFGShow.

Bonus video:

0 Komentar

    Ako Denver ne prođe Minesotu cela Amerika će da krivi samo jednu osobu : Nikolu Jokića!

    Mozda je krajnje vreme da se Nikola opameti i dozove pameti, i da napusti Denver

    Denver već gubi 3:1 i nema tu spasa za Nagetse, serija je već gotova.

    Ako Denver odmah ispadne ima da bacaju drvlje i kamenje na Nikolu

    Proci će Adenver sigurno tu se be postavlja pitanje uopste

Postavi odgovor