Berić: Koliko života Jasikevičus ima? Željko treba da sapliće sudije?

Miroslav Berić, bivši igrač Partizana, sada se nalazi u ulozi stručnog konsultanta, dao je svoj sud nakon poraza crno-belih od Barselone.

Košarkaši Željka Obradovića nisu uspeli da svom parketu savladaju još jednog kandidata za osvajanje Evrolige.

Znatno bolje drugo poluvreme, odnosno treću četvrtinu imali su gosti i napravili razliku koju su uspešno sačuvali do kraja meča.

Ono što uprada u oči na ovom meču jeste suđenje. Obradović je češće nego inače ulazio u razgovore sa sudijama, dok je Jasikevičus često znao žustro da se buni na odluke arbitara.

“Nikada ne komentarišem suđenje, ali ovo večeras… Tendencija kod ovog turskog arbitra i ono šta je on radio je bilo toliko očigledno. I posle kao vraćaju nešto da bi na semaforu izgledalo to kako sada izgleda Zaista, neverovatno”, rekao je Berić u studiju “Sport Kluba”.

U nastavku posebno je govorio o Litvancu na klupi Barselone.

“Koliko života Šarunas Jasikevičus? Evo pitam Evroligu javno, šta treba da se desi da on dobije tehničku grešku? Šta on sve sme da uradi na parketu i kako on sme da se ponaša”, kazao je Berić i dodao:

“Obradović po svemu kod sudija ima četiri puta veću reputaciju. Pa, šta bi trebalo onda Željko da radi, da ulazi u teren i sapliće sudije”.

Najbolje kvote samo u Meridianu!

BONUS VIDEO:

5 Komentara

    Barsa je Barsa i zna se da će im sve sudije biti naklonjene

    Nisu im krive sudije, mogli su da izvuku poslednje atome snage i probaju da smanje vodjstvo

    Ne bi bilo korektno da su sudije pokrale Zvezdu a da ne pokradu Partizan, normalno u korist Barse

    Standardna boljka Grobara, čim nema povoljnog rezultata odmah su sudije krive

    U pravu je za svaku rec …sudjenje diskutabilno … ponašanje njihovog trenera takodje .. svaka cast bolje su igrali ali spornih momenata ima bas dosta

Postavi odgovor