Bivši igrač Partizana postaje član Čikago Bulsa

U septembru prošle godine je imenovan za direktora igračkog osoblja u Bruklin Netsima, a uskoro će promeniti adresu i vratiti u grad gde je igrao košarku kao profesionalac. Ejsi Lo, bivši igrač Partizana, postaće član Čikaga, javljaju izvori iz Amerike.

Čovek koji je dva puta osvajao Evroligu sa Olimpijakosom se pokazao kao dobar u svom novom poslu, tako da je stigao poziv iz Bulsa, gde će postati potpredsednika za kadrovska pitanja igrača.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Lo je svojevremeno igrao za crno-bele, sada već davne 2012. godine, ali se u Humskoj zadržao godinu dana. Beograd je zamenio Pirejem i ispostavilo se napravio potez karijere.

Kad je okačio patike o klin, radio je i kao trener, ali se pronašao u funckionerskoj ulozi, a radio je još kao direktor amaterskog skautinga u Oklahomi, gde je uzeo i titulu 2025. godine, dok je svojevremeno bio i skaut u Sakramentu.

Bonus video:

0 Komentar

    A zanimljivo je koliko bivsih igraca Partizana kasnije napravi ozbiljne karijere u raznim ulogama sirom sveta. Taj klub stvarno ima neku skolu kosarke i mentaliteta koja ostane ljudima za ceo zivot.

    Cikago poslednjih godina bas trazi neku novu organizacionu stabilnost i mozda im upravo ovakvi ljudi fale

    Zanimljivo kako mu je bas odlazak iz Partizana u Olimpijakos prakticno promenio karijeru. Nekad jedan potez potpuno okrene pricu, a kod njega se ocigledno sve slozilo posle dolaska u Pirej.

Postavi odgovor