Bolomboj o posebnom iskustvu u Zvezdi: Razmišljao sam da ostanem i pre nego što mi je ponuđen ugovor

Košarkaši Crvene zvezde savladali su Valensiju – 82:64 u meču 24. kola Evrolige.

Najbolju partiju sezone pružio je Nemanja Nedović sa 27 poena, međutim, posebno veče imao je Džoel Bolomboj, kao prvi stranac od Stratosa Perperoglua sa kojim je produžen ugovor.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 10 POKLON WIN&GO RUNDI potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.

Sada nekoliko meseci od dolaska, Bolomboj je prošao put od igrača iz senke do X faktora ekipe u velikim utakmicama i zasluženo dobio ugovor na još dve godine.

“To je malo ludo za mene… Nisam ni bio u protokolu na prvoj utakmici, pa sam prešao put od toga da se ne skinem, do rotacije u ekipi, da igram dobro. Pronašao sam momentum, promenili smo trenera i stvari su nastavili da se dešavaju dobro po mene i “eksplodirao” sam. Bilo je dobro, srećan sam ovde, sviđa mi se. Imali smo promene u timu, unutrašnje probleme sa nekim igračima, ali kada se to raščistiilo, razgovor između mene i kluba su postali zvanični i nešto je trebao da se dogodi. Razmišljao sam da ostanem i pre nego što je stigla ponuda da produžim ugovor”, rekao je Bolomboj za Meridian sport.

Da li si razmišljao možda o tome i koliko ti znači podrška navijača Zvezde?

“Iskreno, nisam uopšte – vidim sebe u Zvezdi. Meni se prvi put desilo da mi navijači skandiraju, nekako je kul. Samo da čuješ Arenu i toliko ljudi da uzvikuju tvoje ime – neverovatno”.

I pošto sigurno ostaješ ovde i naredne sezone, kako ti se dopada Beograd?

“Beograd je definitivno drugačiji od Moskve i Atine. Imam sve što mi treba, moj sin voli ovde da idu u školu”.

Vratimo se na košarku – posle derbija, upisana je i važna pobeda u Evroligi…

“Uvek je lepo pobediti bez obzira kako se dođe do trijumfa. Počeli smo sporo, uključujući i mene, ali smo našli ritam. Momci sa klupe su pokazali koliko znače i generalno sarađivali smo kao trim veoma dobro”.

BONUS VIDEO:

I pošto ostaješ

4 Komentara

    Konacno jednog igraca kojeg smo doveli da se dobro pokazao…

    Svaka cast za nov ugovor,zasluzio je momak…

    Jako se dobro uklopio i navijaci su ga toplo prihvatili!!!!

    Osetio je da se uklopio odlicno igra sjajno navijači ga već obožavaju šta mi fali

Postavi odgovor