Boriša Simanić poslao poruku saigračima

Boriša Simanić se nakon finala Srbije i Nemačke oglasio na društvenim mrežama.

“Orlovi” nisu uspeli da dođu do zlata na Mundobasketu, međutim, taj poraz ne sme nikoga da deprimira, pošto je i sama medalje neverovatan uspeh.

Simanić, koji je izgubio bubreg nakon jednog duela na meču protiv Dominikanske Republika, imao je šta da poruči saigračima:

“Hvala vam za sve, ponosan sam na vas!!!”

EKSKLUZIVNO ZA MUNDOBASKET: Preuzmite fantastičan BONUS DOBRODOŠLICE u iznosu od 5.000 RSD i to POTPUNO BESPLATNO!

BONUS VIDEO:

2 Komentara

    Bravo Borisa,bravo heroju nas!!! Ovaj Mundijal je obelezen mnogim dogadjajima,uci ce u istoriju,ali najtuznije sto je nas Borisa ostao bez jednog bubrega!!!

    To je ono sto svi možemo da porucimo našim momcima

Postavi odgovor