Plejmejker CSKA iz Moskve Majk Džejms mogao bi napusti prvoplasiranu ekipu Evrolige.
Prema pisanju poznatog italijanskog novinara Fabricija Lorencija iz “Republike”, Amerikanac je završio angažman u taboru “Armejaca”.
Lorenci je inače bio menadžer koji je Majka Džejmsa svojevremeno doveo u Italiju u ekipu Fulrog Omenge, pa je svakako ostao upućen u zbivanja oko američkog beka.
Navodno najbolji igrač Moskovljana nije zadovoljan činjenicom da ni klub ni Dimitris Itudis nisu hteli da ga puste da otputuje u Sjedinjene Američke Države.
Zbog toga se pobunio, otpratio sve saigrače na Instagramu, a prema pisanju “Gazeta.gr” Majk Džejms je imao i dodatne nesuglasice sa trenerom CSKA i pojedinim košarkašima.
Sjajni košarkaš je nosilac ekipe iz Moskve, i sugurno da bi njegov odlazak bio veliki udarac za tim Dimitrsa Itudisa.
NOVAK NE ZABORAVLJA SVOG PRIJATELJA: Kobi, volim te!
Obavezno pogledajte:ANADOLU EFES vs CRVENA ZVEZDA | NBA 2K21 Predictor #30 | @Beki



Koni
Od samog starta nema logike da amerikanac igra u Rusiji! 😀 Uopšte me ne čudi što ga nisu pustili zbog situacije oko korone u SAD
El matador
Ako im ode oni moze da se slikaju!Vise od pola ekipe im je,jednostavno zamenu za njega ce tesko naci
Maras!!!
Pa ne moze da igrac bude veci od kluba koliko god dobar igrac bio!
Flaki
CSKA je usao u neki problem,bice jako tesko da se ekipa adaptira ako ekipu napusti ovako jedan veliki igrac,jako kvalitetan igrac….videcemo iskreno sta ce biti od svega ovoga oko njegovog odlaska.