Trener Crvene zvezde Dejan Radonjić zadovoljan je nakon pobede svoje ekipe na teškom gostovanja u Ljubljani.
Crveno beli iz Beograda su pobedili Cedevita Olimpiju rezultatom 89:72, i tako sebi omogućili da u naredna dva meča odlučuju o svojoj sudbini kada je u pitanju prvo mesto na tabeli ABA lige.
Posle odličnog nastupa u “Stožicama”, Zvezdin trener Dejan Radonjić zadovoljno je sumirao utiske.
-Generalno smo odigrali dobar meč, iako nije na početku tako izgledalo. U drugoj četvrtini je to bilo već puno bolje i u odbrani i pametnije u napadu. Dobro smo pogađali, dobro smo kontrolisali situaciju. U nastavku smo imali jedan pad, koji je iz moje perspektive posledica i želje i kvaliteta Olimpije, koja je odigrala dobro i stigla nas na četiri razlike- izjavio je strateg Crvene zvezde.
Ipak, crveno-beli su na čelu sa Ognjenom Dobrićem i Dejanom Davidovcem odbili taj nalet.
-Izdržali smo taj udar, gradili smo igru, rezultat i na kraju slavili. Nadam se samo da ćemo nastaviti u istom ritmu. Čeka nas za dva dana takođe težak meč posle ovakvog ritma, ali generalno verujem da imamo kapaciteta da spremni uđemo u tu utakmicu– dodao je Dejan Radonjić.
Dva preostala duela od ključne važnosti za prvo mesto na tabeli ABA lige, Crvena zvezda igra portiv Krke i Zadra.
Zvezda nakon Ljubljane vidi prvo mesto, Mornar odigrao ključnu ulogu!
Obavezno pogledajte:Fudbalski Kutak SPECIJAL | BLOOPERS #01



Srki
Sutra idemo da oderemo redovnu mušetriju, tu neće biti nikakvih problema a onda 27-og idemo u ljepu njihovu da im upropastimo Zadar! 💪
kokica
Taman da se najedu neke dobre klope tamo hahaha i mozda da im odnesu ajvar 😛
Belgijanac
Bitno da su ih pobedili,sad na zasluzen odmor 😀
Talicni Tom
Ostaje nam, posle ove sjajne pobede sa Cedevitom, da verujemo u pobedu Zvezde protiv Krke i Zadra!!!!!