BEK PARTIZANA NAPUSTIO CRNO-BELE: Novi klub ga dočekao kao "igrača iz snova"!

Partizan je rešio da se zahvali Treju Drekselu na saradnji nakon pozajmice u Poljskoj i prosledi ga nemačkom Oldenburgu!

Američki košarkaš stigao je pre dve godine u Beograd.

Nije od samog početka dobio priliku da zaigra za crno-bele, već je svoj put u srpskoj košarci krenuo da krči put u dresu Mladosti iz Zemuna.

Tokom boravka među Zemuncima isplivao je kao najbolji strelac i najbolji igrač ekipe i zasluženo dobio priliku da obuče dres Partizana.

Nakon samo dve utakmice imao je peh i polomio je prste na desnoj, šuterskoj ruci, te je usledila pauza nakon koje je poslat na pozajmicu u Poljsku u ekipu Stala.

Dreksel je i tamo imao odlične brojke, naročito u FIBA Ligi šampiona i tako skrenuo pažnju drugih timova na sebe. Najbrži u trci za potpis imao je Oldenbrg, koji ne krije koliko je zadovoljan ovim transferom.

Trej je bio na mom radaru godinama. Do sada je prošao dobar put od fakulteta do košarkaške Lige šampiona i nastavio da se razvija. U napadu je jak i sa i bez lopte. Njegova svestranost se takođe isplati u odbrani, gde može da igra na više pozicija – poručio je Pedro Kaljes, trener ekipe.

Hvalospeve na račun bivšeg igrača crno-belih imao je i sportski direktor Oldenburga.

Trudili smo se da potpišemo Treja i srećni smo što je trenerov “igrač iz snova” stigao u Oldenburg. Želimo da se zahvalimo Partizanu na konstruktivnim razgovorima i činjenici da je do ovog transfera uopšte došlo – dodao je Srđan Klarić.

Da li mislite da će se Dreksel snaći dobro u dresu Oldenburga?

SAT KUCA DO PONEDELJKA: Uskoro poznata sankcija za Partizan, evo ko donosi konačnu odluku

OBAVEZNO POGLEDAJTE:Zvezda otišla na pripreme | TERZIĆ I STANKOVIĆ najavili pojačanja

 

5 Komentara

    I nije neki hendikep. Nacice Partizan neku zamenu i to već u nekom doglednom periodu.

    Sigurno veliko iskustvo za njega sto je bio u Partizanu

    Trej Dreksel je sjajan suter, steta sto je otisao

    Dobar suter, ali nije bilo mesta za njega u Partizanu

    I njemu je partizan poslužio kao odskočna daska jedva je čekao da napusti klub

Postavi odgovor