Dubai ipak domaćin daleko od kuće

Mnogo prašine se podiglo oko polufinalne serije ABA lige između Dubaija i Budućnosti. Ekipa iz UAE je želela da kod kuće igra protiv Podgoričana utakmice u kojima je domaćin, dok je ABA Predsedništvo donelo drugačiju odluku zbog bezbednosti ekipa.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Na kraju je sve dobilo epilog.

Dubai će u prvoj utakmici polufinala dočekati Budućnost u Zenici. Taj meč zakazan je za 21. maj.

Dogovor je da se taj meč odigra u Bosni i Hercegovini, a za potencijalnu treću utakmicu da se prati bezbednosna situacija u UAE.

Bonus video:

0 Komentar

    Realno, svaka čast ekipi što uprkos svim putovanjima i promenama terena opet guraju do polufinala

    Dubai je ozbiljno ušao u projekat, vidi se da ne dođu samo turistički da igraju ABA ligu

    Iskreno, ABA liga sa klubom iz Dubaija i dalje zvuči nestvarno, A sad još domaćini u Zenici, totalno lud scenario

    Ne razumem zašto posle te prve utakmice u Zenici i sledeću ne igraju tamo? Sigurno se bezbednosna situacija u sledećih par meseci neće popraviti.

    Cela ova prica pokazuje koliko je ABA liga postala neobicna poslednjih godina. Od regionalnog takmicenja stigli smo do toga da se polufinale igra izmedju Podgorice i Dubaija

    Bezbednost mora da bude na prvom mestu, tu nema dileme. Bolje i neutralan teren nego da se pravi rizik za igrace i navijace

    iskreno, bas cudna situacija za ABA ligu. Polufinale se igra, a domacin nije u svom gradu nego u Zenici. Deluje pomalo nestvarno

Postavi odgovor