Mnogo prašine se podiglo oko polufinalne serije ABA lige između Dubaija i Budućnosti. Ekipa iz UAE je želela da kod kuće igra protiv Podgoričana utakmice u kojima je domaćin, dok je ABA Predsedništvo donelo drugačiju odluku zbog bezbednosti ekipa.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Na kraju je sve dobilo epilog.
Dubai će u prvoj utakmici polufinala dočekati Budućnost u Zenici. Taj meč zakazan je za 21. maj.
Dogovor je da se taj meč odigra u Bosni i Hercegovini, a za potencijalnu treću utakmicu da se prati bezbednosna situacija u UAE.
Bonus video:



jana
Realno, svaka čast ekipi što uprkos svim putovanjima i promenama terena opet guraju do polufinala
ivana
Dubai je ozbiljno ušao u projekat, vidi se da ne dođu samo turistički da igraju ABA ligu
valentina
Iskreno, ABA liga sa klubom iz Dubaija i dalje zvuči nestvarno, A sad još domaćini u Zenici, totalno lud scenario
olga
Ne razumem zašto posle te prve utakmice u Zenici i sledeću ne igraju tamo? Sigurno se bezbednosna situacija u sledećih par meseci neće popraviti.
dusan
Cela ova prica pokazuje koliko je ABA liga postala neobicna poslednjih godina. Od regionalnog takmicenja stigli smo do toga da se polufinale igra izmedju Podgorice i Dubaija
vojin
Bezbednost mora da bude na prvom mestu, tu nema dileme. Bolje i neutralan teren nego da se pravi rizik za igrace i navijace
tadej
iskreno, bas cudna situacija za ABA ligu. Polufinale se igra, a domacin nije u svom gradu nego u Zenici. Deluje pomalo nestvarno
vida
Najzad je razum pobedio…