Počelo je vreme rastanaka, period godine kad se klubovi zahvaljuju na saradnji i gledaju prema pojačanjima. Shodno tome, dva bivša igrača Zvezde su ostala bez kluba gotovo u isti čas.
Adam Hanga je napustio redove Huventuda, a Majk Tobi više nije deo Gran Kanarije. Obojica su na Malom Kalemegdanu osvojili triplu krunu i zadržali se samo jednu sezonu, da bi onda otišli put Španije.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Hanga je otišao u Badalonu, a Tobi se preselio na Rajska ostrva. Imali su zapažene role u svojim timovima, ali je posle dve sezone došlo do razlaza.
Huventud i Gran Kanarija su saopštili da ne računaju na Mađara, odnosno Amerikanca za narednu sezonu i istovremeno im poželeli sreću u nastavku karijere.
Bonus video:



ivan
Po meni su pogresili sto su otisli tako brzo, kod nas su imali glavnu ulogu.
jakov
Hanga je iskusan, sigurno ce ga neki tim zgrabiti. Steta sto je ovako zavrsilo u Badaloni.
vukan
Nista cudno, leto je period kad se prave ovakve odluke. Bice tu jos slicnih vesti.
dragan
Obojica su uzeli tri trofeja sa Zvezdom pa otisli, valjda su mislili da ce bolje proci napolju.
ugljesa
Majk Tobi je bio solidan kod nas, ne znam zasto ga Gran Kanarija nije zadrzala.
kristijan
zvezda im je bila vrhunac karijere, posle toga nikako da se snadju.
teodor
Eh, tako ti je to u kosarci, danas sampion sutra bez ugovora.
aljosa
Steta za Adam Hanga, mislio sam da ce ostati duze u Spaniji. Dobar igrac, naci ce klub brzo.