RADONJIĆ: Previše je bilo...

Crvena zvezda je bila neuspešna na evroligaškom gostovanju u Moskvi. Izgubila je od CSKA.

Crveno-beli nisu uspeli da ponovo ove sezone pobede “armejce”, pa je trener Dejan Radonjić samo mogao da čestita kolegi Dimitrisu Itudisu i njegovom timu.

-Čestitam CSKA na pobedi. Bili smo previše mekani na početku utakmice. Dali su nam 31 poen u prvoj četvrtini (Zvezda 19 prim. aut.) i to je previše. Naravno da su tada napravili prednost. Posle toga zaigrali smo bolje, ali su oni imali mnogo skokova (ukupno 39) i po tome su bili boji od nas u drugom poluvremenu.

Kontrolisali su utakmicu i zasluženo pobedili. U svakom meču ćemo pokušati da pružimo maksimum. Uvek smo motivisani kada igramo u Evroligi, tako da ćemo u preostala tri meča dati sve od sebe – objasnio je Radonjić.

Do kraja ove faze takmičenja, Zvezdu očekuju dve utakmice u Beogradu, sa Armanijem (utorak) i Makabijem u četvrtak. Za 8. april je zakazano gostovanje Albi. I time će biti okončano ovosezonsko učešće.

Trenutno, crveno-beli su sa učinkom 9-22 i na pretposlednjem su mestu na tabeli Evrolige.

MALO JE JEDAN DAVIDOVAC: Zvezda pala u Moskvi, CSKA se revanširao sa kamatom

OBAVEZNO POGLEDAJTE: KOJI JE TVOJ LIMIT? Meridian Holdem Poker