“Tokom godina naučio sam da postoje igrači kojima je zaista stalo — i oni koji su samo prolaznici.”- Ovo treba da shvate svi treneri jer uspeh kluba zavisi od igrača kojima je stalo i trenera kao što je Gordon Herbert koji će i svoje zdravlje da ugrozi samo da ostvai cilj kluba.