Početkom godine dodeljuju se laureati za najbolje sportske brendove. Srbija ih, na sreću ima dovoljno, pa je konkurencija uvek zanimljiva, a ove godine, priznanje najveće regionalne godišnje konferencije otišlo je Košarkaškom klubu Crvena zvezda.
Iz kluba sa Malog Kalemegdana stigla je potvrda, koju su potom mediji redom prenosili.
–KK Crvena zvezda je proglašena za najbolji brend na teritoriji Srbije u konkurenciji sportskih organizacija-, poručili su crveno-beli.
-SPORTO, regionalna godišnja konferencija tradiconalno je održana, ovog puta kao što tradicija nalaže u Portorožu, već u digitalnom format. Gosti su bili eminentne ličnosti iz sveta biznisa i sporta, a kao gosti predavači pojavili su Mark Kjuban, vlasnik Dalas Meveriksa i Arsen Venger, legendarni trener Arsenala. I ove godine podeljene su nagrade za najbolje sportske brendove u regionu i Srbiji za 2020. godinu. Kriterijum za nagradu je istraživanje javnog mnjenja koje sprovodi agencija Mediana iz Slovenije, a to istraživanje je nedvosmisleno pokazalo da je Crvena zvezda najbolji sportski brend u Srbiji!-, navedeno je.
Priznanje je dodeljeno i fudbalskom klubu, a ovo je treća nagrada za košarkaški klub na SPORTO konferenciji. U konkurenciji sportista, priznanje je osvojio Novak Đoković, dok je laureat kod dama, Ivana Španović.
-’Velika nam je čast što smo od strane organizatora konferencije Sporto proglašeni za najbolji sportski timski brend u Srbiji. Ovo predstavlja pravu potvrdu našeg dugogodišnjeg rada i ulaganja da izgradimo ozbiljan sistem, koji je prepoznatljiv širom Evrope. Taj sistem čine pre svega ljudi koji su svakoga dana u potpunosti posvećeni Crvenoj zvezdi. Njihova strast i emocija prema crveno-belim bojama je motor svih naših uspeha na terenu i van njega.
Predsednik kluba, uprava, svi zaposleni i veliki broj volontera čine ono što je Crvena zvezda danas – najbolji sportski brend regiona. Svi oni daju nemerljiv doprinos rezultatima, uspesima i kreiranju slike o uspešnom i modernom klubu na nivou evropskih velikana. Na ovo gledamo kao na potvrdu dobrog rada i obavezu da u narednom periodu budemo još bolji-, istakao je Janko Stanković direktor marketinga Crvene zvezde mts.
Paunović će se “pojesti”! Njegov najbolji strelac je promašio penal u 83.
OBAVEZNO POGLEDAJTE: KAŠALJ NA NERVNOJ BAZI | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #39



Djole
Paaa i nije nam neka konkurencija 😀
Nidza007
Zasluzeno piznanje, nadam se da ce nastaviti istim putem i da ce sledece godine dobiti novo priznanje..
palasio
pa sasvim i logicno,igra se Evroliga tako da je to u redu sto su dobili nagradu za najbolji brend,isto kao i fudbalski klub koji vec nekoliko godina unazad igra uspesno u evropi,svaka cast na tome