LOJD SPREMAN Amerikanac poslao poruku navijačima Zvezde!

Američki košarkaš Džordan Lojd stigao je u Crvenu zvezdu kao jedno od najvećih pojačanja za narednu sezonu.

Lojd je prošlu sezonu proveo u Valensiji. I tamo je bio jedan od najboljih igrača tima. Ovaj 26-godišnji košarkaš je imao poruku za navijače Zvezde.

Veoma sam uzbuđen što vam se pridružujem u Beogradu u narednoj sezoni. Čuo sam zaista mnogo dobrih stvari o gradu, navijačima i treneru ekipe i to je stvarno neverovatno. Sve poruke podrške koje sam dobio na društvenim mrežama od vas od kada sam potpisao ugovor su neverovatne, osećam veliku podršku i ljubav od prvog dana. Ne mogu da dočekam da se susretnem sa vama. Dobićete 100 odsto od mene svakoga dana, svake noći i biću potpuno posvećen. Veoma sam uzbuđen i ne znam šta više da kažem – rekao je Lojd.

Podsetimo, Amerikanac je prošle sezone osvojio NBA ligu sa Toronto Reptorsima.

Treba reći i da je bio uvršten u najbolju petorku Razvojne NBA lige u drugom timu kluba iz Kanade, Toronto 905.

FENERBAHČE: Kalinić je imao veliki doprinos u osvajanju Evrolige

MeridianSport Podkast #03 TRANSFERI u Evroligi – pojačanja

12 Komentara

    Definitvno je najjace pojacanje Zvezde. Bice sjajan na parketu, ne sumnjam u to

    Zvezda sa ovakvim pojacanjima ce da dominira u sledecoj sezoni

    Srecno u Zvezdi i da ispuni sva ocekivanja trenera i navijaca

    veliko pojacanje i velika odgovornost za njega,dobar je igrac i pomoci ce zvezdi sigurno,samo da vidimo kako ce se uklopiti

    Ovaj poslao više poruka od Jutke
    Samo da ne bude kontra efekat pa posle da priča kako ga nisu plaćali itd
    Ljubav do poslednje pare

    Videcemo kakav će biti na delu

    Upravo, svi su se pojacali, i to vrlo dobrim igracimo, jos samo da vidimo kakvi ce biti na delu..

    drim tim Zvezda ima 🔴⚪️🔴⚪️

    Zvezda pravi mocni drim tim…idemooo zvezda..

    Jedva čekam da ga vidim u Zvezdinom dresu!

Postavi odgovor