Američki košarkaš Džordan Lojd stigao je u Crvenu zvezdu kao jedno od najvećih pojačanja za narednu sezonu.
Lojd je prošlu sezonu proveo u Valensiji. I tamo je bio jedan od najboljih igrača tima. Ovaj 26-godišnji košarkaš je imao poruku za navijače Zvezde.
– Veoma sam uzbuđen što vam se pridružujem u Beogradu u narednoj sezoni. Čuo sam zaista mnogo dobrih stvari o gradu, navijačima i treneru ekipe i to je stvarno neverovatno. Sve poruke podrške koje sam dobio na društvenim mrežama od vas od kada sam potpisao ugovor su neverovatne, osećam veliku podršku i ljubav od prvog dana. Ne mogu da dočekam da se susretnem sa vama. Dobićete 100 odsto od mene svakoga dana, svake noći i biću potpuno posvećen. Veoma sam uzbuđen i ne znam šta više da kažem – rekao je Lojd.
Podsetimo, Amerikanac je prošle sezone osvojio NBA ligu sa Toronto Reptorsima.
Treba reći i da je bio uvršten u najbolju petorku Razvojne NBA lige u drugom timu kluba iz Kanade, Toronto 905.
FENERBAHČE: Kalinić je imao veliki doprinos u osvajanju Evrolige
MeridianSport Podkast #03 TRANSFERI u Evroligi – pojačanja



Biska
Definitvno je najjace pojacanje Zvezde. Bice sjajan na parketu, ne sumnjam u to
Sasa22
Zvezda sa ovakvim pojacanjima ce da dominira u sledecoj sezoni
Zoki
Srecno u Zvezdi i da ispuni sva ocekivanja trenera i navijaca
Sasa
Ajde, jedva cekamo da te vidimo
nikola
veliko pojacanje i velika odgovornost za njega,dobar je igrac i pomoci ce zvezdi sigurno,samo da vidimo kako ce se uklopiti
Anci
Ovaj poslao više poruka od Jutke
Samo da ne bude kontra efekat pa posle da priča kako ga nisu plaćali itd
Ljubav do poslednje pare
Kiki
Idemo maliiii,da pokidas
Nemanja
Videcemo kakav će biti na delu
Kimi
Upravo, svi su se pojacali, i to vrlo dobrim igracimo, jos samo da vidimo kakvi ce biti na delu..
zizi
drim tim Zvezda ima 🔴⚪️🔴⚪️
Flaki
Zvezda pravi mocni drim tim…idemooo zvezda..
Micko
Jedva čekam da ga vidim u Zvezdinom dresu!