ZVEZDINA PORUKA BERONU: Hvala za sve trofeje i koševe za pobedu!

Američki košarkaš Bili Beron posle dve sjajne godine napustio je Crvenu zvezdu i karijeru će nastaviti u Zenitu iz Sankt Peterburga.

Crveno-beli su se oglasili na društvenim mrežama i zahvalili se sjajnom šuteru iz Pensilvanije.

Bili, hvala za sve trofeje, velike utakmice i koševe za pobedu. Hvala za svaki korak koji smo zajedno napravili da bismo bili tamo gde smo sada. Srećno u nastavku karijere! Vidimo se veoma brzo, a Beograd i Crvena zvezda će uvek biti tvoj dom! – napisala je Crvena zvezda.

Beron je u klubu sa Malog Kalemegdana osvojio ABA ligu i Superligu Srbije i pokazao je da je reč o odličnom košarkašu.

POTVRDA IZ RUSIJE Beron je naredne dve godine u Zenitu!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: MeridianSport PODKAST | EP02: Liga šampiona, Liga Evrope – analiza parova

10 Komentara

    Lepo od Zvezde 🙂

    Ma kakav je taj momak imao ulaz, trokorak četvorokorak ma To nije viđeno u svetu kosarke

    Odoše i Bili i Đenka osta zvezda bez svojih ,,Maratonaca”.

    Ma to manje vise, al osta zvezda bez trofeja odneo Covke sve u zeleznik

    I treba da mu budu zahvalni. Verni navijaci Zvezde su mu zahvalni na svemu. Srecno mu bilo u nastavku karijere. Svi idu ka visim ciljevima, i traze bolje. Sta da se radi.

    Dosta je dao Zvezdi,treba mu biti zahvalan…

    Vala dala je i njemu kkczfmpdiva.. 🤑🤑

    Lep gest Crvene Zvezde, stvarno su bili sjajni kao ekipa, ali Biliju svakako sve najbolje u daljoj karijeri!

Postavi odgovor