Partizan će 22. oktobra u hali “Aleksandar Nikolić” dočekati Lokomotivu Kubanj u Evrokupu, odnosno 2. novembra ugostiće FMP.
Do promene mesta odigravanja utakmice, došlo je usled ranije potpisanog ugovora između kompanije Dizni i “Štark Arene”, po kojem će se u navedenom periodu, u najvećoj dvorani na Balkanu organizovati manifestacija “Dizni na ledu”.
Klub obaveštava vlasnike sezonskih ulaznica da će im u skladu sa kapacitetima hale obezbediti što adekvatnija mesta.
Kada je u pitanju parking, ograđeni prostor ispred hale “Aleksandar Nikolić” je višestruko manji od prostora ispred “Arene”.
Zbog toga će vlasnicima parking propusnica biti omogućeno parkiranje do popune kapaciteta.
Nakon renoviranja, sva sedišta u hali su istog kvaliteta i u ovom trenutku ne postoji numeracija.
Zato će za vlasnike sezonskih karata, kao i za vlasnike dnevnih ulaznica koje će se naći u prodaji od ponedeljka 21. oktobra, crno-beli odvojiti sektore kao na slici ispod.

U prodaji će se naći ograničen broj pojedinačnih ulaznica po cenama od 600 dinara za tribine i 800 za Parter B, a cena je ista za oba susreta.
Partizan i Lokomotiva igraju 22. oktobra od 20 časova.
Ostali sektori u hali, neće se prodavati za navedene dve utakmice.
Za kraj saopštenja, iz Partizana su zamolili navijače da dođu ranije u dvoranu.


