Košarkaš Crvene zvezde Ognjen Kuzmić uspšeno se oporavlja posle teške saobraćajne nesreće koju je doživeo pre 10 dana.
On se od ponedeljka nalazi na odeljenju intenzivne nege Urgentnog Centra u Beogradu.
Oporavak centra crveno-belih ide najboljim mogućim tokom, prvotimac Zvezde se normalno hrani, komunicira sa okolinom.
Ipak lekarski konzilijum i dalje insistira na maksimalnom oprezu kada je Ognjen u pitanju.
Predstavnici kluba i u sredu su obišli gorostasa iz Doboja koji u vrlo dobrom raspoloženju čeka dalji oporavak i skori izlazak iz bolnice.
– Želeo sam ovom prilikom da se zahvalim svima koji su brinuli za mene nakon svega što sam doživeo i proživeo.

Na prvom mestu predsedniku kluba i svima iz Crvene zvezde, lekarima i celom timu na čelu sa doktorom Baščarevićem i Olujićem, medicinskim sestrama, ostalim doktorima.
MERIDIAN SELEKTOR – SKRATI SPISAK Izaberi idealnih 12 i osvoji vredne nagrade
Zatim ministru zdravlja Zlatiboru Lončaru koji se takođe mnogo založio za mene, lekarima u Banja Luci doktoru Đajiću.
Svim mojim saigračima, bivšim i sadašnjim, saigračima iz reprezentacije, selektoru Đorđeviću.
I naravno puno hvala navijačima moje Crvene zvezde koji su brinuli za mene, slali mi podršku i preko mojih najbližih, preko kluba.
Na kraju i sa onim transparentom na utakmici koji me zaista pogodio u srce.
Hvala svima, izvinjavam se ako sam nekoga izostavio, toliko toga se dogodilo u samo 10 dana.
Na meni je sada da se oporavim potpuno slušajući doktore, osećam se dobro, i idemo napred – poručio je Kuzmić.


