JOŠ JEDAN ODLAZAK Angola se porukom oprostio od Partizana

Kolumbijski košarkaš Brajan Angola je bio poslednje pojačanje Partizana prošle sezone. Kako stvari stoje on neće biti u klubu naredne sezone.

Angola je među crno-bele stigao iz belgijskog Ostendea u februaru i nije se mnogo naigrao, jer je posle samo mesec dana prekinuta sezona zbog koronavirusa.

Očekivalo se da će ovaj košarkaš ostati u Partizanu, ali se on javio putem Instagrama i po svemu sudeće neće više biti član kluba iz Humske.

Moja druga godina kao profesionalca se nije završila onako kako sam zamišljao, ali Bog je imao svoj plan. Hvala mojim trenerima, navijačima na sjajnoj godini. Sezonu sam počeo na sjajnom mestu, završio je na još boljem, u boljoj situaciji. Hvala Ostendeu na ljubavi, hvala Partizanu na novoj šansi. Sada sam uzbuđen da vidim šta je sledeće i šta je budućnost spremila za mene – napisao je Angola.

Podsetimo, do sada su Partizan napustili Redži Reding, Žanis Peiners i Džejms Majkl Mekadu.

Oproštaj za šampiona: Mega priredila spektakl za Milojevića!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Partizan – Crvena Zvezda 1:0 | Polufinale kupa Srbije | Navijanje, izjave trenera

16 Komentara

    Bio je vrhunsko pojačanje za Partizan, da nije bilo korone možda bi i ostao..

    Srecno u nastavku karijere, ali ovo je veliki udarac za Partizan

    Pa što pobeže tako brzo majku mu? Mogao si bar još jednu sezonu..🤣🤣🤣🤣🤣

    Znaju da nece u evroligu i odlaze polako stranci

    Šteta, mogao je da pokaže koliko ume da je bar do pola sezone igrao, ali nema veze naći će mu Trinkijeri zamenu siguran sam

    pa realno nije mogao nista da pokaze, al vrvr zna trinki sta radi

    realno u ovom trenutku nije kapacitet za Partizan,ima dosta boljih od njega u ovom trenutku,naci ce neki klub gde ce igrati,srecno

    Sjajan je igrac steta sto nece vise da igra u Partizanu veliki gubitak za klub

    Nije se nesto pokazao jer nije igrao. Korona je u prolazu tako da ce Angola pokazati svoje igracko umece!

    Pa da je nesto vredeo ostao bih sigurno..tako da nista strasno

    Zao mi je sto ide …realno nije imao prostora da se dokaze

    Zna Trinki sta radi…ko zna zasto je ovo dobro

    Steta sto odlazi, tek je trebao on da igra

    Tek je poceo i naravno da ce da gleda sto pre da napreduje.U Partizanu nije stigao ni da pokaze sta sve zna

Postavi odgovor