Čovek ima 39 godina. Igra na Olimpijskim igrama. Ima žar koji kod nekih mnogo mlađih ne postoji. Usput, onako “beznačajno” – osvojio je sve što je moguće. Možete da volite ili ne Lebrona Džejmsa, ali morate da poštujete ono što radi.
Protiv Srbije je zajedno sa neverovatnim Kevinom Durantom napravio velike probleme našoj odbrani, koja jednostavno nije imala rešenje za dva legendarna NBA asa.
Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!
„Ako gledate trening, sve što Kevin radi na treningu, nije bilo iznenađenje što je izašao i odmah se uključio, ali je sjajno imati ga sa svoje strane.”
Još malo je govorio o saigraču, koji je bio ključan za veliko vođstvo Amerike protiv Srbije.
„Prva utakmica na Olimpijskim igrama je uvek pomalo čudna, treba se naviknuti na tih prvih pet minuta. Posle toga, počnemo da igramo. Čini se da bi Kevin mogao da napravi lak uticaj, ali mislim, osam od osam šuteva u prvom poluvremenu? Nisam siguran da ste to mogli da zamislite. Ne, naravno da ne, ali na kraju dana, to nije iznenađenje.“
Tribine u Lilu su bile krcate – 27.000 popunjenih mesta. Kao što je rekao Slobodan Šarenac, ljudi su stajali na stepenicama..
„Znate, dok smo sedeli tamo, slušali našu nacionalnu himnu, slušajući navijače koji su navijali. Moj stomak, leptirići su izašli. Bilo je drugačije, znate, i za mene, igrali smo pred puno ljudi. Bilo je to drugačija atmosfera, ali smo uspeli da se prilagodimo.“
Nema problem da bude na terenu koliko god je potrebno za tim. Istakao je Lebron – sve će uraditi samo da Amerika pobedi.
„Šta god da je potrebno za naš tim, mislim, biće neko različit u svakoj utakmici. Imamo vatrenu moć, ali samo pokušavam da ostanem u najboljoj formi, i ako je potrebno da igram mnogo minuta, neću se povući. Svi su spremni, tako da je ovo dobar početak za nas, i radujemo se daljem radu i pripremi za Južni Sudan u sredu.“
Bonus video:



nemanja.stanisic
Igrace dok to radi vrhunski bez obzira na godine!!!!
andrija.djulovic
Ne volim Lebrona i ne smatram ga najboljim igračem američke košarkaške reprezentacije ali poštujem njegov kvalitet i sve što je do sad postigao kao i energiju koju je pokazao na terenu uzevši u obzir da ima 39 godina.
davidpantelic80
Tata kosarke, milina je gledati kako igra čovek od 39 godina
kluka4002
Ma oni osvajaju sigurno , ne može njima niko da parira nema šanse