Žofri Lovernj, nekadašnji kapiten Partizana i jedan od ljubimaca crno-belih, bio je u Beogradu na utakmici protiv Asvela, kluba čiji je dres takođe nosio tokom karijere.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Posle pobede Partizana, iskusni francuski centar govorio je o mogućnosti da jednog dana ponovo obuče crno-beli dres. Lovernj se trenutno nalazi u Srbiji, gde individualno radi i čeka novi angažman.
„Uvek sam govorio da želim da završim karijeru u Partizanu. To je moj cilj. Videćemo ako je to moguće u budućnosti, ja to želim.“
Na pitanje da li bi prihvatio i manju minutažu, nije imao dilemu.
„Nije mi važno. Samo želim da završim u Partizanu. Čuo sam da je predsednik predložio da se vratim. Videćemo“.
Bilo je poziva i ranije.
“Dovoljan je poziv da bih se vratio. Ostoja me želi. Zvali su me i pre početka sezone, nije se ostvarilo. Bilo je poziva i tokom sezone, ali nisam mogao Kuvajt da napustim. Učim srpski i hoću da živim ovde kad završim karijeru“.
Prokomentarisao je Francuz u tekuću sezonu crno-belih, obeleženi brojnim turbulencijama.
“Neću pogrešiti ako kažem da niko nije očekivao ovakvu sezonu. Definitivno je bolje nego prethodnih nedelja. Kasno je za Evroligu, ali ne i za ostala takmičenja. Nadam se da ćemo naći rešenje“, zaključio je Lovernj.
BONUS VIDEO:



ljubica
Ostace mu to samo pusti san!!!
isidora
Nadam se da će mu se želja ispuniti, mada ne vidim želju kod Penjaroe da ga dovede.