Mega posle prekida i velikog preokreta srušila FMP za finale Kupa Radivoja Koraća!

Mega je prvi finalista Kupa Radivoja Koraća za ovu godinu.

Izabranici Marka Baraća su velikim preokretom u drugom poluvremenu uspeli da sruše FMP i plasiraju se u veliko finale – 86:67.

FMP je bio bolji rival tokom prvog poluvremena i u nekoliko navrata je imao osetnu prednost, čak i +17.

Ipak, Mega se potpuno vratila u meč sredinom treće deonice i zaigrala sjajnu košarku.

Počele su da ulaze i šutevi za tri poena igračima Mege, dok se FMP mučio u napadu, a novajlija Čarli Mur je nekoliko puta izgubio loptu prilikom vođenja iste.

Najbolje kvote za sve sportove samo na Meridianbet.rs

Blistao je mladi Petar Kovačević sa 20 poena, od toga šut za tri 4/4, a na terenu je proveo manje od dvadeset minuta.

U subotu će im orotivnik biti bolji iz duela Crvene zvezde Meridianbet i Partizana, koji je na programu u petak od 21.00.

Utakmica je bila prekinuta u samom finišu zbog pogrdnih komentara publike za porodicu Čović, pa su arbitri na kratko napustili teren i otišli u tunel.