MELOUN OTKRIO CILJEVE: Evo šta Denver mora da uradi u predstojećoj sezoni!

Trener Denver Nagetsa Majk Meloun je na “Media day-u” otkrio je ciljeve u ovogodišnjem izadnju NBA lige.

On smatra da je mnogo bitno da poboljšaju defanzivu, koja je prošle sezone bila problematična. Denver je bio 15. na listi kada je u pitanju najbolja odbrana.

– Naš cilj je da ove godine budemo među pet najboljih defanzivnih ekipa – rekao je Meloun.

Govorio je i o Džamalu Mareju i Majku Porteru Junioru, koji su propustili veliki deo prethodne sezone. Napomenuo je da su dobro, ali da budu pametni kad se budu vraćali u takmičarski ritam.

Takođe, Nikola Jokić i Vlatko Čančar će imati poštedu od teškog rada u kampu, zbog Evrobasketa, na kojem su igrali u septembru.

Denver je prošle sezone ispao u prvoj rundi plej-ofa od Golden Stejta, kasnijeg šampiona.

U DENVERU HVALOSPEVI O MVP-U: “Kada imate Jokića, Kris Pol vam nije potreban” !

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Meridian BCL kvalifikacije – Dan 3 | Bakken Bears vs FMP Meridian (88:82)

7 Komentara

    Sve im je jasno, radiće u tom smeru ali uporedo moraju da se mole Bogu da ih zaobiđu povrede ključnih igrača

    Meloun želi titulu, zna da ima dobre igrače i ne želi da ispadne kao prošle sezone

    Definitivno treba da poboljšaju igru ali i da se igrači vrate u svoju formu

    Sjajan je trener Melouni,dobro zna sta je potrebno njegovom timu za plej of NBA lige

    Sa Jokicem,sve je moguce,pa to i da Denver osvoji titulu.

    Melouni zeli u nekom nerednim periodu da osvoji prsten sa Denverom.

    Mora da igra plej of,ima tim koji je kadar da to ucini.

Postavi odgovor