Trener Denver Nagetsa Majk Meloun je na “Media day-u” otkrio je ciljeve u ovogodišnjem izadnju NBA lige.
On smatra da je mnogo bitno da poboljšaju defanzivu, koja je prošle sezone bila problematična. Denver je bio 15. na listi kada je u pitanju najbolja odbrana.
– Naš cilj je da ove godine budemo među pet najboljih defanzivnih ekipa – rekao je Meloun.
Govorio je i o Džamalu Mareju i Majku Porteru Junioru, koji su propustili veliki deo prethodne sezone. Napomenuo je da su dobro, ali da budu pametni kad se budu vraćali u takmičarski ritam.
Takođe, Nikola Jokić i Vlatko Čančar će imati poštedu od teškog rada u kampu, zbog Evrobasketa, na kojem su igrali u septembru.
Denver je prošle sezone ispao u prvoj rundi plej-ofa od Golden Stejta, kasnijeg šampiona.
U DENVERU HVALOSPEVI O MVP-U: “Kada imate Jokića, Kris Pol vam nije potreban” !
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Meridian BCL kvalifikacije – Dan 3 | Bakken Bears vs FMP Meridian (88:82)



mina
Sve im je jasno, radiće u tom smeru ali uporedo moraju da se mole Bogu da ih zaobiđu povrede ključnih igrača
nadja
Meloun želi titulu, zna da ima dobre igrače i ne želi da ispadne kao prošle sezone
branko
Definitivno treba da poboljšaju igru ali i da se igrači vrate u svoju formu
luka
Sjajan je trener Melouni,dobro zna sta je potrebno njegovom timu za plej of NBA lige
andrijana
Sa Jokicem,sve je moguce,pa to i da Denver osvoji titulu.
andrija
Melouni zeli u nekom nerednim periodu da osvoji prsten sa Denverom.
ivan
Mora da igra plej of,ima tim koji je kadar da to ucini.