Anodra je savladala Partizan u okviru četvrtog kola Evrokupa.
Rezultat je bio 61:60 za domaće košarkaše, kojima je ovo bila za sada najveća u pobeda u sezoni.
Nakon trijumfa, trener Andore, Ibon Navaro, govorio je o Partizanu i Željku Obradoviću, ali naravno i o uspehu svoje ekipe.
– Partizan jedan od najbioljih rostera sa najboljim trenerom u rangu as Valensijom, Virutsom i Lokomotivom, pa je ovo velika pobeda nad timom sa najboljim trenerom u istoriji Evrolige – izjavio je Navaro.
Anodra se ovom pobedom izjednačila sa crno-belima na tabeli, pa tako obe ekipe imaju tri pobede i jedan poraz.
U narednom kolu Evrokupa, Andora gostuje Huventudu, dok Partizan dočekuje Panevežis.
OBRADOVIĆ NAKON PRVOG PORAZA PARTIZANA U SEZONI: Večeras je pobedila bolja ekipa!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: PENALTY CHALLENGE: Kuzman Babeu – Ceca je bila gazdarica, a Arkan je voleo da šutira penale! EP01



Malteskisoko
Sigurno da je trener Andore trijumfalno dao izjavu,posle pobede nad Partizanom,podvlaceci da imaju najboljeg trenera Obradovica i da su najbolja ekipa,kako bi time istakao jos vise uspeh svog tima!
JNA79
Njihova pobeda je puka sreća tj. došli su do nje zahvaljujući lošoj igri Partizana.
Di maria
Verujem da ima veliko poštovanje prema Obradovicu i napravio je od Partizana odličnu ekipu . Mada i njega treba pohvaliti njegova ekipa igra sjajnu košarku
Luka
Navaro u superlativu govori o protivniku kog su pobedili, takvo poštovanje treba svi klubovi međusobno da imaju.