Partizan prijavljen Evroligi zbog Bajerna

Partizan je u seriji pobeda, sigurno se crno-beli dobro osećaju i pred naredni meč Evrolige protiv Virtusa u Beogradskoj areni… Ali, jedan sektor u klubu iz Humske nije toliko zadovoljan – zato što mora da razmišlja o potencijalnim ispadima navijača.

Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!

Naime, u zvaničnoj objavi na sajtu Partizana, klub apeluje na pristalice da sportski navijaju od sad pa nadalje, počevši od meča sa Bolonjezima.

„Uvredljivi povici sa tribina, kao i korišćenje nedozvoljenih svetlosnih efekata na utakmici protiv Bajerna, doveli su do toga da klub bude prijavljen po službenoj dužnosti od strane zvaničnika Evrolige na toj utakmici. Nulta tolerancija za ovakve ispade odavno predstavlja standard na sportskim borilištima širom Evrope i sve više šteti reputaciji našeg kluba“, piše na zvaničnom sajtu crno-belih.

Još piše: „Ovim putem, klub poziva navijače da uz srce, ruke i glas koje bezrezervno daju za pobede momaka u crno-belom, u dvorani razmišljaju trezveno i da ne čine ništa što će Partizanu na reputacionom ili finansijskom planu činiti štetu.“

Sejbin Li – od hvalospeva do kritike za samo nekoliko dana

Bonus video:

7 Komentara

    Ma za ovo moze da kazne novcano samo i nista drugo osim toga

    Zar to nisu casovi ljubavi bre,o cemu vi pricate

    Konstantno ista priča međutim, na jedno uvo uđe a na drugo izađe pa po džepu kluba

    Biće opet kažnjava ja ,skupo nas izadju navijači ocigledno , ne znam šta se desava sa njima pa da stalno prave neke ispade

    Još kad bi navijači hteli da ih poslušaju….

    Grobari moraju da se nauce lepom ponasanju, ili ce biti sankcionisani.

Postavi odgovor