Srpske košarkašice Sonja Vasić i Jelena Brukus nakon Olimpijksih igara završavaju bogatu reprezentativnu karijeru.
Nažalost naše trofejne košarkašice nisu uspele da se oproste od nacionalnog tima sa medaljom.
Sonja Vasić i Jelena Bruks su sa zajedno sa ostalim reprezentativkama naše zemlje poražene u borbi za bronzu od Francuske rezultatom 91:76.
Srpske „kraljice“ su učestvovale u svim najznačajnijim uspesima neše ženseke selekcije.
Sonja Vasić i Jelena Bruks su 2015. godine donele prvo zlato za srpsku košarku na Evropskom prvenstvu, dok su se godinu dana kasnije okitile bronzanom medaljom na Olimpijskim igrama.
Novo zlato na prvenstvu Evrope došlo je pre dva meseca na turniru u Valensiji, ali nažalost nije ponovljen uspeh iz Brazila na Olimpijskim igrama u Tokiju…
Jelena Bruks se oprašta samo od nacionalnog tima, budući da će ostati još u klupskoj košarci!
Iako su bile izričite u odluci da završavaju reprezentativu karijeru, ostaje nada da će se Sonja Vasić i Jelena Bruks predomisliti i odigrati još koje veliko takmičenje za Srbiju!
REKORD ĆE MORATI DA SAČEKA: Srpske košarkašice ostale bez medalje na Olimpijskim igrama!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Stefan Kovač: Ako prođemo, hoću Totenhem! | Meridian Podkast Sport Fokus S1EP16



Sreca
Srbija je srecna sto je dugi niz godina imala ove sampionke ,koje su nas stalno umele obradovati pobedama …Zato nas sve boli oprostaj posto se karijera kad tad zavrsava!I svemu dodje kraj….
Nemanja
Svemu što je dobro kad tad dođe kraj. Privilegija je i zadovoljstvo imati takve šampionke!
Mare
Vala nemaju za čime da žale, ozbiljne su karijere imale. Svaka im čast i hvala za sve što su uradile za Srbiju!
Di maria
Kraljice jednostavno , jedne od najboljim naših igračica dugi nis godina , neka pdmaraju zasluzio su imale su sjajne karijera i jedna i druga