Srpska košarkašica Sonja Vasić oglasila se nakon što je odigrala poslednju utakmicu u karijeri.
Srpska „kraljica“ nije uspela da se oprosti od nacionalnog tima osvajanjem bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Tokiju.
– Jako emotivan dan. Nismo završili kao što smo se nadali. Hteli smo da obradujemo Srbiju još jednom medaljom, ali nažalost nismo uspeli – rekla je Sonja Vasić, prenosi Olimpijski komitet Srbije.
Odlična srpska košarkašica je posebno naglasila značaj svega što su ona i njene saigračice radile svih ovih godina za nacionalni tim.
– Naša misija je u proteklim godinama bila mnogo veća, mislim da smo mnogo uradili za žensku košarku u Srbiji, pored svih osvojenih medalja. Nemam za čime da žalim na kraju karijere – dodala je Sonja Vasić.
Ona je dodala kako nema razloga za čim da žali.
– Ali, nema na čemu da nas bude sramota. Ovoga leta smo osvojili i Evropsko prvenstvo, učinili već mnogo. Ponosna sam i bila je velika čast za mene da budem deo ove ekipe – zaključila je Sonja Vasić.
OPROŠTAJ “KRALJICA”: Vasić i Bruks završile reprezentativnu karijeru!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Stefan Kovač: Ako prođemo, hoću Totenhem! | Meridian Podkast Sport Fokus S1EP16



Andjeo
Bilo bi fantasticno da su osvojile medalju,a toliko su mocne i sjajne bile uvek i dale doprinos Srbiji,da o nikakvoj sramoti ne treba da se prica….A posebno ne Sonja Vasic,koja je najbolja medju najboljima!!!!
Gavrilo
Bilo bi dobro da su osvojile medalju ali nema veze. Fantastične su devojke, toliko su nas puta obradovale.
Mihajlo
Kakva crna sramota, odlične su bile 4 mesto na OI je ozbiljan rezultat. Bravo devojke i hvala vam za sve!