Spartak doveo pojačanje iz Poljske

Američki košarkaš Džered Kolman Džons, novi je član subotičkog Spartaka.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Ovaj 25-godišnjak pokriva pozicije od niskog krila i centra, a nastupao je za koledž ekipe Tenesija i San Diega, pre nego što se otisnuo u Evropu.

Sezonu je započeo u ekipi Slaska iz Vroclava. Za poljsku ekipu je zabeležio 16 nastupa u Evrokupu, uz prosek od 4,2 poena i 3,2 skoka.

Sad će ojačati redove ekipe Vlada Jovanovića pred ključni deo sezone u ABA ligi.

Bonus video:

0 Komentar

    Koliko je to njihovo pojacanje uopste provereno?

    Zasto toliko troše na strance umesto da se fokusiraju na mladje igrace jer stvarno imamo pdlicne mlade igrace

    Spartak samo menja Amerikance ove sezone, nikako neko da se zadrzi u timu

    Kolman Džons dolazi iz Poljske lige i novi je košarkaš Subotickog Spartaku

Postavi odgovor