Katarina Lukić i sledeće sezone u Lajkovcu

Katarina Lukić ostaje u Železničaru i naredne sezone!

Klub iz Lajkovca je objavio da se saradnja sa dizačem nastavlja.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Kale ostaje u Želji. Katarina Lukić će i naredne sezone braniti boje našeg tima. Na obostrano zadovoljstvo, delimo sa vama još jednu sjajnu vest“, napisali su na društvenim mrežama.

Prethodno je Milena Koprivica produžila ugovor, a sada je istim putem krenula i Katarina Lukić.

Podsetimo, Lukićeva je u Železničar stigla tokom prethodne sezone iz Uba. U karijerije je još igrala za Srem i TENT.

Bonus video:

0 Komentar

    Katarina je jedan od važnijih šrafova u timu i bili bi ludi da je nisu zadržali.

    Dizac je pola ekipe u odbojci i nije mala stvar kad uspes da zadrzis igracicu na toj poziciji. To dosta govori i o poverenju izmedju kluba i nje

    Lajkovac poslednjih godina bas ozbiljno radi i vidi se da ne zele samo prolaznu sezonu, nego stabilan tim koji moze da napadne trofeje

Postavi odgovor