Poljaci trenutno vladaju: Čak četiri kluba u četvrtfinalu Lige šampiona, jedina nada Srbije - Marko Podraščanin

Nema Jastrežebskog, Zakse, SKRA Belhatova… Ali, tu su uvek poljski timovi. I trenutno su najbrojniji u zaršnoj fazi Lige šampiona za odbojkaše.

Čak četiri kluba iz zemlje odbojke igraće četvrtfinale elitnog takmičenja.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Barem jedan će sigurno biti na Fajnal-foru u Torinu pošto se sastaju u četvrtfinalu Projekt Varšava i Bogdanka Lublin. Aluron Varta igra sa Lubeom, Rešovija sa Zirat Bankom, dok se Peruđa ukršta sa Las Palmasom.

Četiri poljska, dva italijanska i po jedan turski i španski klub. To je ukratko raspodela u završnoj fazi Lige šampiona.

Na početku sezone jedini srpski predstavnik u najjačem klupskom takmičenju bio je Marko Podraščanin. Tako je i sada. Iskusni as će sa Lubeom preko Varte pokušati da pronađe put ka Torinu i Fajnal-foru (16. i 17. maj).

Bonus video:

0 Komentar

    Po ovome se vidi koliko je odbojka popularna u Poljskoj..

    Nema veze imamo bar jednog predstavnika za koju možemo da navijamo za našeg Podrascanina

Postavi odgovor