Nema Jastrežebskog, Zakse, SKRA Belhatova… Ali, tu su uvek poljski timovi. I trenutno su najbrojniji u zaršnoj fazi Lige šampiona za odbojkaše.
Čak četiri kluba iz zemlje odbojke igraće četvrtfinale elitnog takmičenja.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Barem jedan će sigurno biti na Fajnal-foru u Torinu pošto se sastaju u četvrtfinalu Projekt Varšava i Bogdanka Lublin. Aluron Varta igra sa Lubeom, Rešovija sa Zirat Bankom, dok se Peruđa ukršta sa Las Palmasom.
Četiri poljska, dva italijanska i po jedan turski i španski klub. To je ukratko raspodela u završnoj fazi Lige šampiona.
Na početku sezone jedini srpski predstavnik u najjačem klupskom takmičenju bio je Marko Podraščanin. Tako je i sada. Iskusni as će sa Lubeom preko Varte pokušati da pronađe put ka Torinu i Fajnal-foru (16. i 17. maj).
Bonus video:



jelena
Po ovome se vidi koliko je odbojka popularna u Poljskoj..
uros
Nema veze imamo bar jednog predstavnika za koju možemo da navijamo za našeg Podrascanina