Sremska Mitrovica ima šampionke, Zvezdi ovog puta srebro

Srem, Zvezda, pa Omladinac… Tako izgleda poredak kad je ženska juniorska konkurencija u pitanju.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Odbojkašice iz Sremske Mitrovice su potvrdile da ove godine igraju najbolju odbojku. One su u finalu Finalnog turnira prvenstva Srbije u Kruševcu savladale Crvenu zvezdu – 3:2 (18:25, 30:28, 25:22, 23:25, 15:11).

U utakmici za treće mesto, Omladinac iz Novih Banovaca je pobedio Beograd – 3:1 (25:18, 22:25, 25:17, 25:21).

Za najboljeg igrala turnira proglašena je Marija Babalj iz Srema.

Za najboljeg korektora izabrana je Petra Mačković iz Omladinca, dok je priznanje za najboljeg tehničara pripalo Uni Dobričanin iz Crvene zvezde. Za najboljeg libera proglašena je Dunja Stanković iz Srema. Najbolji blokeri bile su Katarina Gagić iz Omladinca i Elena Martić iz Beograda, dok su za najbolje primače izabrane Nađa Antonović iz Crvene zvezde i Sara Krsmanović iz Srema.

Bonus video:

0 Komentar

    Zasluzeno i velika je stvar da su ovo osvojile devojke iz Sremske Mitrovice,a za Zvezdu je dovoljno i srebro.

    Zasluženo su šampionke, izuzetan tim bez premca u ženskoj odbojci.

    Zvezda je pala u poslednjoj utakmici i tako devojke nisu šampionke postale, velika steta

    Juniorske šampionke za ovu sezonu u odbojci je tim iz Sremske Mitrovice, svaka čast devojke

    Bravo za Sremsku Mitrovicu, i pored jake konkurencije timova iz Beograda uspeli su da savladaju Zvezdu

Postavi odgovor