Legendarni španski vozač Formula 1 Fernando Alonso odlučio je da se vrati trkama i to u svoj nekadašnji tim – Reno.
Dvostruki šampion najbržeg cirkusa na svetu je za Reno vozio od 2002. do 2006. godine, a šampionat je osvajao 2005. i 2006. godine.
Alonso ima 38 godina i iz Formule 1 se povukao pre dve godine, a sada je odlučio da se ponovo vrati na stazu.
– Reno je moja porodica, najlepša sećanja vučem odatle jer sam osvojio dva šampionata. Sada se radujem iskušenjima i neizmerno sam ponosan i srećan što se vraćam u tim – rekao je Alonso.
Osim za Reno, Španac je vozio i za Ferari, odnosno Meklaren. U karijeri pobedio na 32 trke i ima čak 97 podijuma.
NEZADOVOLJNI U RED BULU Austrija je brutalna za nas
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vojvodina – Partizan 2:2 (4:2) | Pehar ide u Novi Sad! Lalatović i igrači u transu!



Djole
Sjajan povratak nadam se da cemo ga jos dugo gledati
Djole
Svaka cast coveku
Lidija
Savrseno! Jedva cekam da krene
Peca
Tako je majstore,ajde jos malo da te gledamo…
Kiki
Nadamo se da ce da uzme titulu sa njima da pokida
Dzoni NS
Zasto da ne, i tom sportu godine mu i nisu neki minus.
Jelena
Odlicne vesti, gledacemo njegove trke jos neko vreme 🙂
zizi
dal moze biti kao pre
Scar
Baš je falio sad će trke opet biti zanimljive.
Pavlovic
Kakav potez Renoa, svaka čast!!!
Zoki
Sjajno! Jedva cekam da ponovo uzivam u njegovim trkama