POVRATAK ŠAMPIONA Alonso ponovo u Renou!

Legendarni španski vozač Formula 1 Fernando Alonso odlučio je da se vrati trkama i to u svoj nekadašnji tim – Reno.

Dvostruki šampion najbržeg cirkusa na svetu je za Reno vozio od 2002. do 2006. godine, a šampionat je osvajao 2005. i 2006. godine.

Alonso ima 38 godina i iz Formule 1 se povukao pre dve godine, a sada je odlučio da se ponovo vrati na stazu.

Reno je moja porodica, najlepša sećanja vučem odatle jer sam osvojio dva šampionata. Sada se radujem iskušenjima i neizmerno sam ponosan i srećan što se vraćam u tim – rekao je Alonso.

Osim za Reno, Španac je vozio i za Ferari, odnosno Meklaren. U karijeri pobedio na 32 trke i ima čak 97 podijuma.

NEZADOVOLJNI U RED BULU Austrija je brutalna za nas

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vojvodina – Partizan 2:2 (4:2) | Pehar ide u Novi Sad! Lalatović i igrači u transu!

11 Komentara

    Sjajan povratak nadam se da cemo ga jos dugo gledati

    Tako je majstore,ajde jos malo da te gledamo…

    Nadamo se da ce da uzme titulu sa njima da pokida

    Zasto da ne, i tom sportu godine mu i nisu neki minus.

    Odlicne vesti, gledacemo njegove trke jos neko vreme 🙂

    Baš je falio sad će trke opet biti zanimljive.

    Kakav potez Renoa, svaka čast!!!

    Sjajno! Jedva cekam da ponovo uzivam u njegovim trkama

Postavi odgovor