Crno-beli čuvaju savršen skor i posle trećeg kola Superlige. Pobedili su Ribnicu, Jedinstvo i Karađorđe. Na dva meča su morali da igraju po pet setova…
Sinoć su slavili protiv ekipe iz Topole, a posle utakmice je utiske izneo trener Dragan Kobiljski.
Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!
“Mi smo zaista napravili veliki korak. Pobeda protiv tima iz Topole, koji je igrao prošle godine polufinale plej-ofa i koji je ostao u istom sastavu, a možda i jačem… Bio je to veliki izazov za nas mlade. Uspeli smo da pobedimo. Treći i četvrti set smo malo olako dali, tako da kažem. Imamo na čemu da radimo u narednom periodu. Važan je naš trijumf. Nastavljamo u dobrom ritmu u kom smo započeli ovu sezonu“, ispričao je posle meča trener Dragan Kobiljski.
Čini se da je ekipa sve uigranija…
“Otprilike svako prepoznaje svoje mesto, šta treba da radi… Ja se nadam da će na svakoj sledećoj utakmici biti bolje, pa ćemo da vidimo za šta je to dovoljno“.
Razigrani Partizan utišao goste iz Topole i upisao treću pobedničku recku
Utakmicu je sa tribina gledao iskusni srednji bloker, koji je polomio prst.
“Izostanak Čubrila je nama veliki problem. Imamo dva mlada igrača koji realno nemaju nikakvo iskustvo u Superligi, a igramo u ekipi koja je zaista ozbiljna, i već duže vreme u dobrom ritmu. Ali, to sve povećava ovu našu borbenost, naš uspeh i zadovoljstvo. To je samo pokazatelj da smo na pravom putu. Nismo na kraju puta već treba da nastavimo“.
Partizan ima skor u prvenstvu 3-0 – sigurno da je to razlog za zadovoljstvo.
“Pa da… Zadovoljni smo i nadamo se da ćemo u tom ritmu i da nastavimo“, podvukao je Dragan Kobiljski.
Bonus video:



boskovicmare982
Najmanje je bitno koliko su setova odigrali da bi upisali pobdu
vanicdusan01
Kako ne bi bio zadovoljan Kobiljski kad im odlično ide i uspevaju da ostvare pobede i protiv mnogo uigranijih timova.
kluka4002
Odlicno se uklopio i pokazao jako brzo da će biri čovek koji će promeniti mnogo toga u klubu već su krenuli sa odličnom rezultatima