Prvi put posle 50 godina ne može na stadion jer teško koristi telefon

LA Dodžersi su odlučili da je vreme za inovacije iako je tradicija ono što ih čini jednom od najvećih bejzbol franšiza.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Aktuelni šampioni MLB je potpuno izbacio štampanje ulaznica za mečeve, prebacivši se u potpunosti na digitalno. Iako sve to deluje kao sudbina i neminovnost, u realnosti postoje neprijatnosti.

Jedan navijač Dodžersa poseduje 50 godina sezonske ulaznice za okršaje njegovog omiljenog tima u Los Anđelesu. Više toga neće biti, ali ne samo u smislu papira, već zato što ovaj fan ima 81 godinu i loše se služi telefonom. A to je jedini način da uđe na utakmicu voljenog kluba.

Medijima iz Grada anđela niko nije odgovarao na pitanje koje se tiče ove situacije koja, sigurno, neće biti izolovani incident.

Bonus video:

0 Komentar

    Mozda mu klub izadje u susret i dodeli besplatnu godisnju ulaznicu…

    Neka mu omoguće nešto ipak ih čovek više od pola svog života podrzava

    Oni sigurno imaju u upravi imena navijača koji su kupili sezonske ulaznice u zadnjih 50 godina i takvu vernost bi trebali nagraditi tako što će ga lično uvesti na stadion!

Postavi odgovor