Trgla se Srbija, pa dala Kanadi "po nosu"

Podmlađena ženska seniorska reprezentacija Srbije ostvarila je drugu pobedu u ovogodišnjoj Ligi nacija. Srbija je u trećem meču na turniru savladala Kanadu sa 3:1, po setovima 25:22, 21:25, 26:24 i 25:20.

Odličan meč su odigrale izabranice Đovanija Gvidetija i zasluženo stigle do svog drugog ovogodišnjeg trijumfa, prvog u Arlingtonu.

SPECIJALAN POKLON STIŽE: Registruj se i opremi stan – vaučer od 10.000 EUR te čeka!

Aleksandra Uzelac i Katarina Lazović su osvojile 19 odnosno 18 poena, uz sjajnu igru organizatorke Slađane Mirković.

Srbija će poslednji, četvrti meč u SAD odigrati sutra ujutro (nedelja, 2. jun) od 3.00 časa po našem vremenu protiv Bugarske.

Bonus video:

3 Komentara

    Napokon izgleda da su se devojke uigrale i počele da pobeđuju.

    Na mlađima svet ostaje! Šteta što su im prepustile drugi set, mogle su ranije da završe. Svakako sve čestitike na pobedi i nek tako bude protiv dušmaniki iz SAD

    Nek smo i mi nekoga pobedili u nizu jako loših utakmica konacno jedna kvalitetna i to sa dosta izmenjenim sastavom

Postavi odgovor