Huan Martin del Potro najavio je mogući povratak na teniske terene 2022. godine!
Argentinski teniser nije igrao od 2019. godine zbog povrede kolena.
Podsetimo, on je ove godine u martu četvrti put operisao koleno i najavio učešće na minulim OI za koje zbog nešto dužeg oporavka zakasnio, a sada se nada da će uspeti da se oporavi do sledeće godine.
– Treniram naporno. Neki dani su bolji od drugih, ali uvek postoji nada da ću se vratiti takmičenjima početkom sledeće godine – izjavio je Del Potro, pa nastavio.
– Bilo bi zaista posebno kada bih se vratio u Buenos Ajresu, a onda zaigrao u Riju. Kao što možete da zamislite, dajem sve od sebe svakog dana kako bismo se ponovo uskoro sastali. Obaveštavaću vas i dalje o svom oporavku – zaključio je bivši šampion US Opena.
Turnir u Buenos Ajresu igra se od 5. februara, dok je takmičenje u Riju na programu od 12. februara.
AO MENJA “PLOČU”: Mogu i nevakcinisani, Đoković učestvuje na turniru!?
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Jovana Guzijan: Zbog Stankovića sam imala najveću tremu! | Sport Fokus EP33



Magija
Bas lepe vesti!Del Potro ocito ne moze bez tenisa i velicanstveno je sa kakvim zarom se priprema da bi se konacno vratio….
Čičarito
Ubedjen sam, da se Del potro vraća. Radi vredno bori se i dobiće sansu sigurno.
Kontador
Kakv je to igrac bio nekada. Kako sam, sa uzivanjem, gledao te meceve i ponovo cu.
Paki
Navijam da se Del Potro vrati. Stvarno jedan, fantastican igrac koji če se vratiti
Flaki
Del je potreban tenisu. Ovakvi igraci su potrebni velikoj sceni. Dobar igrac je bio
Dimaria
Ne moze bez tenisa ocigledno ,i sam shvata sigurno da ne moze nista ozbiljnije da ostvari pi povratku