Đoković zadovoljan premijerom na šljaci: Nadam se da ću zadržati ovaj ritam

Novak Đoković je turnir u Monte Karlu započeo ubedljivom predstavom protiv Rusa, Romana Safijuljina.

Bio je svetski broj jedan itekako zadovoljan plasmanom u treće kolo, pre svega načinom na koji je do istog došao.

„Vrlo sam zadovoljan, nadam se da ću zadržati ovaj ritam. Prvi meč na šljaci, zahtevna je podloga za moj stil igre, za adaptaciju. Prošle godine sam imao dobar prvi meč, pa izgubio drugi, moglo je da bude nezgodno za mene… Mislim da sam uradio dobar posao u poslednjih nekoliko nedelja na trenizima, i da se to vidi, što mi je drago. Čak i u gemovima koje nisam dobio, imao sam brejk lopte, , Nadam se da ću zadržati ovaj ritam, imam dan odmora, treniraću sutra i nadam se da ću se vratiti na teren sa istim kvalitetom u igri kroz par dana”.

SPREMI SE ZA BESPLATNU ZABAVU: Preuzmi BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 100 FREEBET-OVA na Super Heli igri – registruj se na sajtu meridianbet.rsili putem mobilne aplikacije.

Pomenuta je i činjenica da je najstariji broj jedan u singl konkurenciji ikada. Novak je na istu itekako ponosan.

“Lepo je, Bopana koji je nasjtariji dubl broj 1 u istoriji rekao mi je juče da zajedno imamo 80 godina, on je doprineo tome više nego ja , ali zabavno je. I dalje sam u stanju da se takmičim na najvišem nivou saskoro 37 godina I da budem broj 1 na svetu. To nije nešto o čemu sam sanjao, o čemu sam razmiščjao, ali to je postala realnost, sav rad, moja posvećenost sportu i telu, trud da ostanem fit se isplatio. U stanju sam da zadržim kvalitet i produžim karijeru godinama”.

Bonus video:

5 Komentara

    To je onaj stari Nole,to su oni mecevi gde gazi protivnika i melje

    Nos sezonu dve moze odigrati ns visokom nivou i to je to i od njega

    Ako nastavi ovim ritmom osvaja ovaj turnir lagano!

    Vidi se da je polako u padu forme, godine rade svoje, čisto sumnjam da će osvojiti neki turnir u budućnosti

    Ako si gledao mec on je sve samo nije bio danas u padu forme majstore!

Postavi odgovor