Kecmanović odbranio čast Srbije u Torontu, iskopao pobedu protiv Garina posle skoro tri sata

Miomir Kecmanović je jedini srpski predstavnik na Mastersu u Torontu, gde je pobedom započeo svoj pohod.

Srpski teniser je uspeo da se domogne drugog kola, ali posle prave drame i velike bitke sa Kristijanom Garinom 2:1 (7:6, 4:6, 6:4).

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije

Duel je trajao čak dva časa i 48 minuta, što dovoljno opisuje koliko je teško bilo doći do pobede.

Prvi set je trajao čak sat vremena, a tu smo gledali igru živica do poslednjeg poena. Na kraju je Kecmanović imao više koncentracije i uspeo da osvoji taj-brejk.

Drugi set nam je doneo odličnu partiju Garina, koji je iskoristio prilike i došao do izjednačenja u setovima.

Nije moglo bez drama u trećem setu, ali je na svu sreću Kecmanović napravio brejk u pravi čas i domogao se drugog kola Toronta.

Naredno kolo donosi duel sa Hubertom Hurkačem, tako da Srbina očekuje još veći izazov.