SIGURNE: Kvitova i Osaka nastavljaju ka završnici

Prva nedelja US Opena bliži se kraju, a u delu žreba među teniserkama i dalje nema većih iznenađenja.

Ulogu favorita potvrdila je i Čehinja, Petra Kvitova, pobedom nad Džesikom Pegulom sa 6:4, 6:3 i plasmanom u osminu finala. Sledeća protivnica Kvitovoj biće Šelbi Rodžers, koja je takođe nije dozvolila iznenađenje i savladala Madison Brengl sa 6:2, 6:4.

Naomi Osaka važi za jednog od favorita u konkurenciji za titulu. U trećem kolu se malo „pomučila“ sa Ukrajinkom Martom Kostjuk, ali je trijumfovala sa 2:1 (6:3, 6:7, 6:2).

Anđelik Kerber je takođe rutinski nastavila svoj pohod ka drugoj nedelji Grend slema. Ona je sa 6:3, 6:4 bila bolja od Amerikanke En Li.

Preostali rezultati:

Linet – Kontaveit 3:6, 2:6

Garsija – Brejdi 3:6, 3:6

Mertens – Soribes Tormo 6:3, 7:5

Meknali – Aleksandrova 4:6, 6:3, 7:6

Vikeri – Sviatek 7:6, 3:6, 4:6

Gračeva – Martić 3:6, 3:6

Sasnovič – Putintseva 6:3, 2:6, 1:6

SERENA NASTAVLJA POHOD KA JOŠ JEDNOJ TITULI Gasparijan igrala samo u drugom setu

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #11 | PLAVA KOVERTA

4 Komentara

    obe su u izvarednoj formi,ako neko osviji a da to nisu njih dve to ce biti veliko iznenadjenje,ali mislim da nece doci do toga,neko od njih dve osvaja US open sigurno

    Rutinske pobede,favoriti sve dobijaju kod zena

Postavi odgovor