Medvedev i Alkaras bez većih problema do trećeg kola US opena

Danil Medvedev i Karlos Alkaras su se plasirali u treće kolo US opena.

Ruski teniser je savladao Australijanca Kristofera O’Konela sa 3:1 u setovima – 6:2, 6:2, 6:7 (6), 6:2.

EKSKLUZIVNO ZA MUNDOBASKET: Preuzmite fantastičan BONUS DOBRODOŠLICE u iznosu od 5.000 RSD i to POTPUNO BESPLATNO!

Medvedev je bez problema došao do prva dva seta, a onda mu je protivnik uzvratio i osvojio treći set. Ipak, Rus se konsolidovao, uzeo brejk u četvrtom i osmom gemu i došao do pobede.

Karlos Alkaras je došao do pobede u drugom kolu protiv Lojda Herisa sa 3:0 – 6:3, 6:1, 7:6 (4).

Španac je bez većih problema prošao u narednu rundu, a Južnoafrikanac se ipak potrudio da ne bude lak zalogaj.

Imao je Heris brejk lopte i u prvom i drugom setu, ali ih nije koristio. Takve poklone Alkaras ne propušta.

Najveći otpor je Heris pružio u poslednjem setu, uspeo je da dođe do taj-brejka, ali je Španac odigrao najbolje kada je trebalo i došao do pobede.